10 Ağustos 2012 Cuma

SONBAHAR & KIŞ HAZIRLIK MASKELERİMİZLE MÜKEMMEL CİLDE ULAŞABİLİRİNİZ


 PEEL OFF MASK - LİMON
Derin temizlik ve berraklık için soyulabilir maske
İçindeki bitkisel özlerle cildi onarmaya yardımcı olur, sıkılaştırır ve besler. Limonun içerdiği asitler ciltte aynı zamanda peeling görevi yaparak cildi ölü derilerden arındırır, cilde pürüzsüz ve taze bir görünüm sağlar. Uygulama özelikle solgun ve matlaşmış cilde berraklık kazandırır. Bakım sonrasında aydınlık ve tazelenmiş bir görünüm verir.Sigara kullanan,sararmış,lekeli ciltlerde uygulama yapıldığında iyi sonuçlar görmekteyiz.


 PEEL OFF MASK - NANE
Sebum dengesi ve onarım için soyulabilir maske
İçerdiği nane özü ile cildi arındırır ve anti-bakteriyel özelliği ile cildi derinlemesine temizler. Ciltteki fazla yağı gidermeye ve yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur. Cilde taze ve mat bir görünüm kazandırır. Cildin kaybettiği nemi geri kazanmasını, ölü derilerden arınmasını ve ferah bir dokunuş sağlamasını destekler.Yğlı ve akneli ciltlerde başarılı sonuçlar almaktayız.
PEEL OFF MASK - GÜL
Yoğun nem ve yenilenme için soyulabilir maske
Bileşiminde yer alan gül özüyle ciltte hücre yenilenmesini destekler. Maskenin özel yapısı sayesinde etkin maddeler çabucak cilde nüfuz ederek cildi dolgunlaştırır ve gerginleştirir. Özellikle pul pul dökülen kuru bir cilde sahipseniz uygulamadan sonra cildinizin kaybettiği nemi geri kazandığını hissedeceksiniz. Bakım sonrasında çok daha nemli, pürüzsüz ve çok daha genç bir cilt kazanmaya yardımcı olur.Kuru ve hassas ciltlerde başarılı sonuçlar görmekteyiz.


Hiç yorum yok: